Free zone

Веднаш штом ќе викне, нејзиното милениче тргнува во напад: Девојче ја истренира птицата да ја брани од сите што не ѝ се допаѓаат

Само еден знак е доволен.

Едно девојче стана вистински хит на социјалните мрежи откако се појави видео на кое се гледа како ја истренирала својата птица за да го нападне секој кој не и се допаѓа.

Видеото го сними нејзиниот вујко откако птицата го нападна.

„Мојата внука ја истренира птицата да ги нападне сите што не и се допаѓаат“, напиша тој во описот на видеото.

На видеото, кое досега го имаат видено повеќе од 1,8 милиони луѓе, се слуша викањето на девојчето, а во исто време нејзиното милениче тргнува во напад.

https://twitter.com/Apex_sH/status/1123337981677453313?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1123337981677453313&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.telegraf.rs%2Fzanimljivosti%2Fsvastara%2F3057321-cim-ona-vrisne-njen-ljubimac-krece-u-napad-devojcica-istrenirala-pticu-da-je-brani-od-svih-koji-joj-se-ne-dopadaju-video

Напиши коментар