← НАЗАД НА БОЗА
КАКО ОД МАЈКА РОДЕН: Русин, потполно гол чекал да влезе во авионот!

КАКО ОД МАЈКА РОДЕН: Русин, потполно гол чекал да влезе во авионот!

Луѓето гледаа во неверување, одговори полицијата. Не само што се соблече пред очите на сите патници, туку така како од мајка роден застана во линијата и...

Интересно | Нема коментари

Треба да се чувате за некој посебен: таа е ВЕГАНКА, има 32 години и одлучи да влезе НЕВИНА во брак, а еве и зошто

Треба да се чувате за некој посебен: таа е ВЕГАНКА, има 32 години и одлучи да влезе НЕВИНА во брак, а еве и зошто

Таа има повеќе од еден милион следбеници. Згодна, мускулеста и затегната, ѕвездата на Јутјуб, Кристина Кариљо Буркам откри зошто одлучила да ја сочува...

Интересно | Нема коментари

ВЕРУВАЊЕ ИЛИ НЕ: парче „мастика“ продадено на аукција за 455.000 евра

ВЕРУВАЊЕ ИЛИ НЕ: парче „мастика“ продадено на аукција за 455.000 евра

Парче мастика од легендарниот менаџер на Манчестер Јунајтед, Алекс Фергусон, од својот последен натпревар на Олд Трафорд против Вест Бромвич Албион (5:5)...

Интересно | Нема коментари

ШЕФИЦАТА ВО ФИРМАТА ГИ КАЗНУВА РАБОТНИЦИТЕ БИДЕЈЌИ НЕ РАБОТАТ ДОВОЛНО ДОБРО: Таа оди од еден до друг и ги ТЕРОРИЗИРА

ШЕФИЦАТА ВО ФИРМАТА ГИ КАЗНУВА РАБОТНИЦИТЕ БИДЕЈЌИ НЕ РАБОТАТ ДОВОЛНО ДОБРО: Таа оди од еден до друг и ги ТЕРОРИЗИРА

Токму овие машки работници дојдоа до оваа бизарна идеја. Видеото се појави на интернет, каде што се прикажани шест мажи вработени во кинеска компанија,...

Интересно | Нема коментари

Куферот ви тежи повеќе од дозволеното?

Куферот ви тежи повеќе од дозволеното?

Нема проблем - овој човек знае најдобар трик како да ги измами работниците при чекирање. Речиси секој пат кога патуваме повеќе од 3-4 дена, имаме проблем...

Интересно | Нема коментари

Судот го промени името на детето

Судот го промени името на детето

На брачниот пар од градот Briv la Gajar во југозападниот дел, францускиот суд не му дозволи да го именуваат синот "Grizman Mbape" од презимињата на двајца фудбалери...

Интересно | Нема коментари

Кога Каније Вест ќе дизајнира “lamborgini urus”…

Кога Каније Вест ќе дизајнира “lamborgini urus”…

Или „Како Каније од "urus" направи "prius". Ако некој е познат, во најмала рака, по интересните изјави, тогаш тоа е Каније Вест. Без разлика дали зборува за...

Интересно | Нема коментари

КЛУЧЕВИТЕ ОД АВТОМОБИЛОТ МОЖАТ ДА ВИ ГО СПАСАТ ЖИВОТОТ: Има причина зошто секогаш треба да ги имате со вас!

КЛУЧЕВИТЕ ОД АВТОМОБИЛОТ МОЖАТ ДА ВИ ГО СПАСАТ ЖИВОТОТ: Има причина зошто секогаш треба да ги имате со вас!

Алармот ќе се активира, а сирената ќе се огласи и ќе свири се додека алармот не го исклучите самостојно или доколку батеријата се потроши. Дали знаевте...

Интересно | Нема коментари

Видеото за кое се зборува: Гениј со фантомка!

Видеото за кое се зборува: Гениј со фантомка!

Сериозна приказна е главната вест на Интернет од сосема друга причина! Во Велика Британија, властите во моментов се борат против сериозен проблем -...

Интересно | Нема коментари

НА ТВИТЕР ЈА ОБЈАВИ ТАЖНАТА ФОТОГРАФИЈА ОД СВОЈОТ ТАТКО: Момчето имаше само една МОЛБА, а одговорот на народот го воодушеви!

НА ТВИТЕР ЈА ОБЈАВИ ТАЖНАТА ФОТОГРАФИЈА ОД СВОЈОТ ТАТКО: Момчето имаше само една МОЛБА, а одговорот на народот го воодушеви!

Постот стана вирален. Момчето кое беше запишано како Били на Твитер, ја објави фотографијата на татко му, кој стоеше сам на шалтерот на нивната нова, но...

Интересно | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk