← НАЗАД НА БОЗА
Крадец украл 20.000 евра од седумдесетгодишна старица: По три години пристигнало големо изненадување на нејзината врата

Крадец украл 20.000 евра од седумдесетгодишна старица: По три години пристигнало големо изненадување на нејзината врата

На бабата и нејзината ќерка и го предаде пликот со букет цвеќе. Дваесетиседумгодишниот Французин кој го јадеше вината одлучи да врати 20.000 евра по три...

Интересно | Нема коментари

Има само 13 години, а сам ја изградил оваа куќичка: Кога ќе видите како изгледа внатре, ќе се воодушевите!

Има само 13 години, а сам ја изградил оваа куќичка: Кога ќе видите како изгледа внатре, ќе се воодушевите!

Кога почнал да гради, неговиот пријател му помогнал со електричните инсталации, а момчето за возврат му понудило да му ја исчисти гаражата. Лук Тил е...

Интересно | Нема коментари

СОПРУГОТ МИ ЈА ДАВА НЕГОВАТА ПЛАТА, ЈАС НЕМУ ЏЕПАРЛАК!

СОПРУГОТ МИ ЈА ДАВА НЕГОВАТА ПЛАТА, ЈАС НЕМУ ЏЕПАРЛАК!

Оваа жена одлучи да не работи НИШТО! Еве како изгледа нејзиниот ДЕН! Невработена и среќна! Британката Гилиса Џејн, работела како куќна помошничка, а...

Интересно | Нема коментари

ОВИЕ РОДИТЕЛИ ГО ОСТАВИЈА БЕБЕТО САМО СО КУЧЕТО: Видете што следеше!

ОВИЕ РОДИТЕЛИ ГО ОСТАВИЈА БЕБЕТО САМО СО КУЧЕТО: Видете што следеше!

Ова мало куче има толку многу љубов за бебето Лаура што е прекрасно да се види. Чарли е едно исклучително паметно и многу убаво куче. Овој мал Бигл не...

Интересно | Нема коментари

Полицаецот стана интернет-сензација!

Полицаецот стана интернет-сензација!

Неговите родители се виновни за се... Дали некогаш сте помислиле дека постои личност која е полицаец, а во исто време и „ограбувач на банки“? Ќе...

Интересно | Нема коментари

ДАЈ МИ ГРИЗ! Ова преслатко бебе сигурно ќе ви го разубави денот!

ДАЈ МИ ГРИЗ! Ова преслатко бебе сигурно ќе ви го разубави денот!

Некој е многу гладен! Прекрасното видео на едно многу гладно бебе ги разнежни и  насмеа луѓето на интернет. Симпатично видео на мајка која јадеше...

Интересно | Нема коментари

НЕБОТО ГО ПРЕКРИЈА ЧУДНИ ЦРНИ ТОЧКИ! Кога сфатија што е тоа, локалните жители отрнаа од СТРАВ!

НЕБОТО ГО ПРЕКРИЈА ЧУДНИ ЦРНИ ТОЧКИ! Кога сфатија што е тоа, локалните жители отрнаа од СТРАВ!

Момчето од Бразил сними ужас. 14-годишното момче снимило необичен феномен во Бразил додека патувало со своите родители кон фармата на неговите дедо и...

Интересно | Нема коментари

Неверојатни фотографии од породувањето на една туристка во Црвеното море

Неверојатни фотографии од породувањето на една туристка во Црвеното море

Руска туристка се породила во Црвеното море во Египет, а фотографии од настанот се проширија на интернет. Во светските медиуми, се појавија...

Интересно | Нема коментари

Ѕвездата на црвениот тепих – ПРОМОТЕРКА!

Ѕвездата на црвениот тепих – ПРОМОТЕРКА!

Беше оддржано доделувањето на Златните Глобуси - ѕвезда на црвениот тепих? Промотерката на вода! Наградите Златен Глобус се одржаа во Лос Анџелес....

Интересно | Нема коментари

Штета… Беше убаво видео…

Штета… Беше убаво видео…

Ова сигурно ќе ве насмее до солзи! Манекенката Чарли Џордан редовно ги изненадува своите следбеници на Instagram со фотографии и снимки во костим за...

Интересно | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk