← НАЗАД НА БОЗА
Мажи пазете се, бројот на нимфоманки расте!

Мажи пазете се, бројот на нимфоманки расте!

Се повеќе жени (за разлика од минатата година) признаваат дека се нимфоманки. Бројот на нимфоманките во однос на останатите дами рапидно се зголемува!...

Машка работа | Нема коментари

Изненадете ја жената со оброкот на Шварценегер!

Изненадете ја жената со оброкот на Шварценегер!

Стариот Чичко Шварци, во последно време е се попопуларен и се појавува во многу области и сцени на забавниот живот. Денеска тој ќе се обиде да ви покаже...

Машка работа | Нема коментари

Што казината во Лас Вегас нема да ви кажат околу коцкањето

Што казината во Лас Вегас нема да ви кажат околу коцкањето

Со мотото “Што се случува во Вегас, останува во Вегас”, не е за изненадување фактот дека тој град крие многу тајни, посебно кога добивате во некое од...

Машка работа | Нема коментари

Откриено како мажите помалку ќе изневеруваат?

Откриено како мажите помалку ќе изневеруваат?

Научниците спровеле истражување во кое учествувале 57 oженети мажи. Кај половина од нив со помош на спреј во носот им бил внесен окситоцин, а другата...

Машка работа | Нема коментари

Како да изневерувате, а да не ве фатат?

Како да изневерувате, а да не ве фатат?

Некои тоа го прават почесто, некои повремено, а ретки се тие што не го прават никогаш. Но како сето тоа да го сокриете од вашата партнерка. Никогаш не...

Машка работа | Нема коментари

Брзата храна ја оштетува спермата

Брзата храна ја оштетува спермата

Брзата храна, особено онаа која што содржи масни киселини ја оштетува спермата и предизвикува неплодност кај мажите, открива заедничкото истражување...

Машка работа | Нема коментари

Мажи внимавајте со пушењето

Мажи внимавајте со пушењето

Истражувањето покажува дека намалувањето на менталната способност може да се појави од 45-тата година во облик на пореметување и слично. “Ова...

Машка работа | Нема коментари

9 порно глумици кои може да ги пратите на Инстаграм

9 порно глумици кои може да ги пратите на Инстаграм

Не ни е прв пат да ви претставиме убавици од популарната друштвена мрежа, но овој пат влеговме во сосема поинаква категорија Да не се лажеме, сите ние...

Машка работа | Нема коментари

Апаратот кој бил на Месечината продаден за 550.000 евра

Апаратот кој бил на Месечината продаден за 550.000 евра

Апаратот "Hasselblad Lunar Module Pilot Camera" му припаѓал на Џим Ирвин, кој со него направил 299 фотографии во текот на мисијата на Аполо 15, летото 1971...

Машка работа | Нема коментари

Од машки аспект: Што ги прави девојките секси?

Од машки аспект: Што ги прави девојките секси?

Бевме позитивно изненадени од одговорите и фактот дека ниту еден дечко со кој што разговаравме, не рече – големи гради, кратко здолниште или нешто...

Машка работа | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk