← НАЗАД НА БОЗА
Убавицата и манијакот: Слика и не прашува, а не е папарацо!

Убавицата и манијакот: Слика и не прашува, а не е папарацо!

Кој зне што се сликал! Саемот БГ кар шоу за почува денеска, но многу од луѓето не доаѓаат да ги видат автомобилите! Еве еден од нив. Се доближи зад грб, ја...

Машка работа | Нема коментари

Чудо: Смартфонот од сега може и да грее!

Чудо: Смартфонот од сега може и да грее!

ЛОНДОН-Иновативно Компанијата “Green Energy Options” од Кембриџ разви нов, паметен систем за загревање на домот кој се нарекува Cosy – што значи удобност....

Машка работа | Нема коментари

Што пие алфа мажот!

Што пие алфа мажот!

Алфа мажот е личност со силен карактер, кој изгледа одмерено и се однесува во склад со ситуацијата во која пие. Наместо џус-водка, пиво или лимонда,...

Машка работа | Нема коментари

Како ве тестираат пред свадба :)

Како ве тестираат пред свадба :)

Еден ден ми се јави девојката за да одам и да ѝ помогнам околу поканите за свадбата. Кога пристигнав ме пречека сестра ѝ. Ми шепна на уво дека отсекогаш ме...

Машка работа | Нема коментари

Го исполни ветувањето: Старлетата се соблече гола во чест на фудбалерите на Наполи (Видео)

Го исполни ветувањето: Старлетата се соблече гола во чест на фудбалерите на Наполи (Видео)

Познатата италијанска старлета Марика Фрушко се соблече гола и на тој начин ја прослави неодамнешната победа на Наполи над Рома. Марика е голем фан на...

Машка работа | Нема коментари

Не го допирајте заборавеното USB! Во прашање е измама!

Не го допирајте заборавеното USB! Во прашање е измама!

Измамниците кои на сите начини се обидуваат да ги украдат вашите лозинки и на тој начин да пристапат до личните податоци, но и банкарски сметки смислија...

Машка работа | Нема коментари

Дали жените ги “возат“ мажите? :)

Дали жените ги “возат“ мажите? :)

Ова се најчести начини на кои жените манипулираат со мажите: :)  Неизречени закани – Жените многу добро знаат да им се заканат на мажите без...

Машка работа | Нема коментари

Мажот секогаш попушта на женската солза!

Мажот секогаш попушта на женската солза!

Во емотивните и љубовни врска, не постои нешто помоќно од женската солза. Кога жената почнува да плаче тоа значи дека се случува нешто крајно...

Машка работа | Нема коментари

Жените не сакаат мажи со брада

Жените не сакаат мажи со брада

Резултатите на неодамнешните истражувања покажаа дека поголемиот дел од жените не скаат мажи со брада. Според жените, мажите со брада се помалку...

Машка работа | Нема коментари

Ако мажот направи тест за бременост и истиот испадне позитивен..

Ако мажот направи тест за бременост и истиот испадне позитивен..

Откако во неговиот стан нашол заборавен тест за бременост, од некоја од претходните партнерки, маж од шега одлучи да испроба. Кога индикаторот покажал...

Машка работа | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk