← НАЗАД НА БОЗА
За малку кај китот во уста!

За малку кај китот во уста!

Ова е неверојатно видео на кое ќе видите една девојка која одмара од сурфање. И токму во тој момент до неа се појавува кит кој со широко отворена уста ја...

Машка работа | Нема коментари

Нема приказна, нема музика, само минута чист звук на V8

Нема приказна, нема музика, само минута чист звук на V8

Има само една кратенка, впрочем две C 63 AMG. Ете кажавме...

Машка работа | Нема коментари

Кога жиците погрешно ќе се спојат

Кога жиците погрешно ќе се спојат

Ова е позната ситуација на секој од нас. Зима, ниски температури, празен акумулатор. Среќа, па комшијата е тука и ќе ни помогне да го наполните...

Машка работа | Нема коментари

Погледнете како ќе изгледа календарот на Miss Tuning за 2012 година

Погледнете како ќе изгледа календарот на Miss Tuning за 2012 година

Mandy Lange е дваесет и четири годишната германка која ја понесе титулата на изборот Miss Tuning во Германија. Таа веќе го направи и својот прв календар, а...

Машка работа | Нема коментари

Ова е нашиот предлог за “Ноќта на вештерките”

Ова е нашиот предлог за “Ноќта на вештерките”

Еве го денот кога некои од нас ќе ја слават Ноќта на вештерките. Доколку сеуште немате идеја, ние ќе ви ја понудиме според нас, најдобрата...

Машка работа | Нема коментари

Треба ли да се учи од Силвио Берлускони?:)))

Треба ли да се учи од Силвио Берлускони?:)))

Кога ќе се спомне името Силвио Берлускони, прво на памет што ни паѓа е секс скандал. Епа не сте далеку од темата, добро овој пат не е нешто толку страшно,...

Машка работа | Нема коментари

Жени… еве зошто ги сакаме! И кога бегаат, бегаат голи:)))

Жени… еве зошто ги сакаме! И кога бегаат, бегаат голи:)))

Ерин (28) е девојката која реши малку да се забавува со полицијата. Таа им бегаше гола движејќи се со 206 км/час. Но, сепак тие успеаа да ја стигнат. А, за тоа...

Машка работа | Нема коментари

Кој знае, знае! Ова е вистинска реклама за автомобил!

Кој знае, знае! Ова е вистинска реклама за автомобил!

Сепак 21 век е, па рекламите веќе не се она што беа. Сега важи правилото: Јас сум најдобар, мене сите ме сакаат и затоа мора одма да ме купите. Многу добро...

Машка работа | Нема коментари

Слики со порака:)

Слики со порака:)

Не е фотошоп завидници едни Побрзај робу мој Капењето нуди големо задоволство И тато позади врата Момци рибата е на другата страна Те...

Машка работа | Нема коментари

Извештај за сигурноста на автомобилите: Јапонците на врвот, а европјаните го држат фенерот

Извештај за сигурноста на автомобилите: Јапонците на врвот, а европјаните го држат фенерот

Американската организација Counsumer Reports го објави годишниот извештај за најсигурните автомобили. Традиционално, најсигурни автомобили се произведените...

Машка работа | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk