← НАЗАД НА БОЗА
Луксуз на море… Пловечки остров кој вреди милиони

Луксуз на море… Пловечки остров кој вреди милиони

Ова е јахтата "Пловечки остров", која заплови во Абу Даби, на шоуто за претставување на јахти. Луксузот кој блесна на вода вреди 160.000.000 долари. Во неа...

Машка работа | Нема коментари

Погледнете го најновиот едиторијал на “Maxim”! Но, не се препорачува на мажи со слабо срце

Погледнете го најновиот едиторијал на “Maxim”! Но, не се препорачува на мажи со слабо срце

Моделот Мелани Иглесијас го снимаше најновиот едиторијал за Maxim. Во продолжение ви го нудиме видеото од интересната фото-сесија. Нема потреба од многу...

Машка работа | Нема коментари

Лудорија која ја заледува крвта во вените!

Лудорија која ја заледува крвта во вените!

Што ќе остане од автомобилот кој се движи со брзина од 200 км на час и се удри во ѕид? Една екпиа го направи најбрзиот crash тест на светот. Со Форд Фокус се...

Машка работа | Нема коментари

Каталог со подароци само за милионери!

Каталог со подароци само за милионери!

Дизајнерската куќа „Неиман Маркус“ го претстави својот традиционален божиќен каталог кој што е наменет само за екстремно богатите луѓе. Во него можат...

Машка работа | Нема коментари

Playboy календар за 2012! Ќе биде жешка годинава што следи

Playboy календар за 2012! Ќе биде жешка годинава што следи

Playboy го објави календарот за 2012 година. За големо чудо и Кростал Харис се најде во него. Да, и тоа токму на првата страна на месецот јануари, да ни тргне...

Машка работа | Нема коментари

Тажна приказна за една девојка

Тажна приказна за една девојка

Додека нè убедуваат нема нема многу сиромашни, еве еден доказ за тоа. Погледнете ја кутрата девојка која е сликана на нашите улици. Сигурно секој кој ќе...

Машка работа | Нема коментари

На оваа бринета и се исполни желбата, принцот и слета… ама директно во глава

На оваа бринета и се исполни желбата, принцот и слета… ама директно во глава

Погледнете го видеото и само обрнете внимание на плавушата. И после нека каже некој уште некој виц за нив. А таа толку снаодливо го избегна ударот. Но,...

Машка работа | Нема коментари

Весли конечно ќе ги остави тестисите тешки 45 килограми!

Весли конечно ќе ги остави тестисите тешки 45 килограми!

Американцеот Весли Ворен Џуниор се соочи со страшен проблем. Тој додека спиел ги притиснал тестисите при што почувствувал неиздржлива болка. Следното...

Машка работа | Нема коментари

Мозочен удар за машкото его: Зошто жените фолираат оргазам?

Мозочен удар за машкото его: Зошто жените фолираат оргазам?

Зошто жените глимат оргазам? Заради што лажат? Ниту една нема тоа да го потврди, па дури и да го чита текстов таа ќе се обиде да не открие со погледот,...

Машка работа | Еден коментар

Мажите користат апликации на своите телефони, за да ги “фатат” своите жени во неверство

Мажите користат апликации на своите телефони, за да ги “фатат” своите жени во неверство

Технологијата отиде толку далеку што може да се каже дека стана главен сојузник на сомнителните мажи. Мажот кој постојано се сомнева во својата сопруга...

Машка работа | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk