← НАЗАД НА БОЗА
Места за водење љубов кои би требало да ги избегнувате

Места за водење љубов кои би требало да ги избегнувате

Задното седиште на автомобилот Пред ваква акција би требало да претходат вежби на истегнување. Сеедно, ризикувате свиткан лакт. Да не збориме дека...

Секс и Односи | Нема коментари

Се врти по други жени на улица, како да реагирам?

Се врти по други жени на улица, како да реагирам?

Признајте си дека нешто внатре ве сече. Сакате да бидете единствената риба во тавчето, но тој навистина гледа по други дури и кога е со вас. Но вистината е...

Секс и Односи | Нема коментари

Што неговото куче зборува за него

Што неговото куче зборува за него

Сите ние избираме нешто што најмногу одговара на нас и нашиот карактер. Па истото тоа важи и за домашните миленичиња. Психолозите сметаат дека...

Секс и Односи | Нема коментари

Секој втор Американец би се развел од својата дебела жена:)

Секој втор Американец би се развел од својата дебела жена:)

Секој втор Американец е подготвен да ја напушти својата жена ако таа и понатаму се здебелува, покажале резултатите од анкетата спроведени на 70.000...

Секс и Односи | Нема коментари

Како да го натерате да се заљуби во вас?

Како да го натерате да се заљуби во вас?

1.Многу мажи обожаваат кога нивната партнерка во тешки моменти е добар слушател, малку зборува, и ги теши со допир. 2.Тие обожаваат жената да ги бакнува...

Секс и Односи | Нема коментари

Најчести и најсмешни машки изговори за раскинување

Најчести и најсмешни машки изговори за раскинување

Ти заслужуваш некој подобар Ако ова ви го има кажано, тогаш навистина заслужувате некој подобар, но зарем не би требало сами да одлучите ? Вистината е...

Секс и Односи | Нема коментари

Жените повеќе експериментираат во кревет! Нормално:)

Жените повеќе експериментираат во кревет! Нормално:)

Новото истражување открива дека жените се поголеми авантуристи во кревет, спремни за безобразни фантазии со своите партнери. Повеќето испитаници...

Секс и Односи | Нема коментари

Домашно порно

Домашно порно

Не е тајна дека и мажите и жените гледаат порно, дека им се допаѓа и дека маструбираат гледајќи. Што ќе кажете за едно домашно порно во кое вие сте во...

Секс и Односи | Нема коментари

Зошто се почесто жените предлoжуваат брак?

Зошто се почесто жените предлoжуваат брак?

Наместо да седат и да го чекаат долгоочекуваното: “Ќе се омажиш ли за мене?” жените го земаат проблемот во свои раце и го зашеметуваат партнерот со веќе...

Секс и Односи | Нема коментари

Ако веќе изневерувате, направете го тоа како треба!

Ако веќе изневерувате, направете го тоа како треба!

Како да изневеруваме? Читањето на оваа статија ќе ви помогне да ги научите основните правила, на кои треба да се прдржувате, во случај да сте решиле да го...

Секс и Односи | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk