← НАЗАД НА БОЗА
Конечно сфативме на што не асоцира МЕТ ГАЛА!

Конечно сфативме на што не асоцира МЕТ ГАЛА!

Збирот на БУГАРСКИ МАТУРАНТКИ е ист како најголемиот настан на светот. Пред неколку години матурантките од Бугарија го шокираа светот. Веста за тоа...

ШоуБиз | Нема коментари

Ким Кардашијан со ново ријалити

Ким Кардашијан со ново ријалити

Ким Кардашијан ќе се здружи со својата шминкерот Марио  Дедивановиќ за новото ријалити под наслов “Glam Masters”. Старлетата непрестано смислува нови...

ШоуБиз | Нема коментари

Ким Кардашијан позираше како “првата дама на Америка”

Ким Кардашијан позираше како “првата дама на Америка”

Ким Кардашјан е позната по желбата да биде позната, па деновиве во јавноста се појави нејзината најнова фотосесија каде што го копира стилот на Џеки...

ШоуБиз | Нема коментари

Романса: Ова е новата љубов на Бред Пит!

Романса: Ова е новата љубов на Бред Пит!

Според пишувањата на бројни медиуми Бред Пит кој неодамна се разведе од Анџелина Џоли е во љубовна врска со неговата колешка Сијен Милер. Наводно,...

ШоуБиз | Нема коментари

Го уништува нејзиното здравје и и го скратува животниот век: Откриен „тивкиот убиец“ на Анџелина Џоли

Го уништува нејзиното здравје и и го скратува животниот век: Откриен „тивкиот убиец“ на Анџелина Џоли

Додека медиумите не престануваат да пишуваат за разводот на Анџелина и Бред, здравјето на убавата актерка е драстично нарушено. Нејзината...

ШоуБиз | Нема коментари

Повторно на одвикнување: Познатата глумица доживеала нервен слом

Повторно на одвикнување: Познатата глумица доживеала нервен слом

Ѕвездата на серијата "Мелроуз плејс" Хедер Локлир нема да ги памети празниците по убави случувања. Глумицата доживеала нервен слом, по што завршила во...

ШоуБиз | Нема коментари

Дамата со најраскошни облини во досега невидено издание: Како ви се допаѓа?

Дамата со најраскошни облини во досега невидено издание: Како ви се допаѓа?

Најпознатат ,,плус сајз" манекенка Ешли Грејем е фотографирана во најпровокативната модна комбинација до сега. Дамата со најпознати облини во светот...

ШоуБиз | Нема коментари

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез во Лас Вегас го прослави 47 роденден. Музичката ѕвезда славеше заедно со момчето Каспер Смарт, а меѓу славните гости беа и Ким Кардашијан,...

ШоуБиз | Нема коментари

Бијонсе е боливудска ѕвезда во спотот на Coldplay за „Hymn for the Weekend“

Бијонсе е боливудска ѕвезда во спотот на Coldplay за „Hymn for the Weekend“

Бијонсе и Coldplay го објавија спотот за својата прва заедничка песна, „Hymn for the Weekend“. Видеото ја покажува колоритната страна на Индија. Додека Крис Мартин...

ШоуБиз | Нема коментари

Повторно Twitter војна: Каније сакаш анално да те задоволувам?

Повторно Twitter војна: Каније сакаш анално да те задоволувам?

Поранешната девојка на Каније Вест повторно се расправаше со него, како што само тие знаат и умеат. Плус, за да ни биде и нас интересно, караницата се...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk