← НАЗАД НА БОЗА
Го уништува нејзиното здравје и и го скратува животниот век: Откриен „тивкиот убиец“ на Анџелина Џоли

Го уништува нејзиното здравје и и го скратува животниот век: Откриен „тивкиот убиец“ на Анџелина Џоли

Додека медиумите не престануваат да пишуваат за разводот на Анџелина и Бред, здравјето на убавата актерка е драстично нарушено. Нејзината...

ШоуБиз | Нема коментари

Повторно на одвикнување: Познатата глумица доживеала нервен слом

Повторно на одвикнување: Познатата глумица доживеала нервен слом

Ѕвездата на серијата "Мелроуз плејс" Хедер Локлир нема да ги памети празниците по убави случувања. Глумицата доживеала нервен слом, по што завршила во...

ШоуБиз | Нема коментари

Дамата со најраскошни облини во досега невидено издание: Како ви се допаѓа?

Дамата со најраскошни облини во досега невидено издание: Како ви се допаѓа?

Најпознатат ,,плус сајз" манекенка Ешли Грејем е фотографирана во најпровокативната модна комбинација до сега. Дамата со најпознати облини во светот...

ШоуБиз | Нема коментари

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез во Лас Вегас го прослави 47 роденден. Музичката ѕвезда славеше заедно со момчето Каспер Смарт, а меѓу славните гости беа и Ким Кардашијан,...

ШоуБиз | Нема коментари

Бијонсе е боливудска ѕвезда во спотот на Coldplay за „Hymn for the Weekend“

Бијонсе е боливудска ѕвезда во спотот на Coldplay за „Hymn for the Weekend“

Бијонсе и Coldplay го објавија спотот за својата прва заедничка песна, „Hymn for the Weekend“. Видеото ја покажува колоритната страна на Индија. Додека Крис Мартин...

ШоуБиз | Нема коментари

Повторно Twitter војна: Каније сакаш анално да те задоволувам?

Повторно Twitter војна: Каније сакаш анално да те задоволувам?

Поранешната девојка на Каније Вест повторно се расправаше со него, како што само тие знаат и умеат. Плус, за да ни биде и нас интересно, караницата се...

ШоуБиз | Нема коментари

Вилата на Ријана доби нови сопственици

Вилата на Ријана доби нови сопственици

Криси Тајган и нејзиниот сопруг, Џон Леџенд , неодамна ја купија вилата на Ријана во Беверли Хилс. Погледнете за што тие платија 14,1 милиони...

ШоуБиз | Нема коментари

ЛИМА ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО ВО ОВАА КОМБИНАЦИЈА!

ЛИМА ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО ВО ОВАА КОМБИНАЦИЈА!

Адријана Лима во неделата вечерта се појави во Мајами НА церемонијата наречена "Мајами градски балет", чиј почесен гостин. Еден од најдобрите платени...

ШоуБиз | Нема коментари

Имаше вишок килограми, но сега се врати во форма и изгледа пооубаво од било кога

Имаше вишок килограми, но сега се врати во форма и изгледа пооубаво од било кога

Познатата актерка и пејачка пред  две недели наполни 35 години, но фотографиите покажуваат дека годините за неа се само број. Џесика Симпсон на својот...

ШоуБиз | Нема коментари

Лео не сака да е во центарот на вниманието, затоа ја крие Тони Грим!

Лео не сака да е во центарот на вниманието, затоа ја крие Тони Грим!

По многуте доделувања на награди и јавни манифестации, во ниту една од тие ситуации Леонардо Дикаприо не се одлучи да ја покаже девојката Тони...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk