← НАЗАД НА БОЗА
Емина личи на мајка си!

Емина личи на мајка си!

Убавата Емина Јаховиќ која поради балканскиот Икс Фактор, периодов беше постојано споменувана низ жолтиот печат, реши да ја покаже најблиската - мајка...

ШоуБиз | Еден коментар

Секс видео на Камерон Дијаз!

Секс видео на Камерон Дијаз!

Сигал и Дијаз почнаа да се состануваат, нивната романтична врска беше прилично интензивна. Но, 10 години подоцна, со две деца, на жарот на нивниот љубовен...

ШоуБиз | Нема коментари

Мерлин Монро тренинзи! Еве како до нејзината сензуална фигура!

Мерлин Монро тренинзи! Еве како до нејзината сензуална фигура!

„Таа флертуваше со секој од нас тројцата. Тоа беше нејзиниот талент, на секој од нас му се чинеше дека ако другите двајца заминат, нешто прекрасно ќе се...

ШоуБиз | Нема коментари

Енрике Иглесијас ќе се соблече гол под еден услов! Шпанија да биде прва на СП во Бразил!

Енрике Иглесијас ќе се соблече гол под еден услов! Шпанија да биде прва на СП во Бразил!

Латино пеачот Енрике Иглесијас ја израдува женската популација низ светот во една емисија и најави дека ќе се соблече гол ако шпанија ја земе титулата...

ШоуБиз | Нема коментари

Орландо Блум доби ѕвезда на патеката на славните!

Орландо Блум доби ѕвезда на патеката на славните!

„За момчето кое порасна во Лондон, Холивуд делува како митско место“, рече познатиот глумец. Британскиот глумец Орландо Блум, ѕвездата од „Пиратите...

ШоуБиз | Нема коментари

Излегоа деталите за трансформацијата на Брус Џенер: По промената на полот сака да го викаат Бриџит

Излегоа деталите за трансформацијата на Брус Џенер: По промената на полот сака да го викаат Бриџит

Бившиот сопруг на Крис Џенер, Брус Џенер е се поблиску до операцијата за промена на полот. Имено, Брус сватил дека е жена заробена во тело на маж, па...

ШоуБиз | Нема коментари

Мајли Сајрус конечно ги покажа градите

Мајли Сајрус конечно ги покажа градите

Мајли не престана да изненадува. Во секој момент, младата бунтовничка пробува да привлече внимание и да биде во врвот на озборувањата. На...

ШоуБиз | Нема коментари

Незапамтено: Секој гостин на венчавката на Ким и Кание чини по 90.000 евра?!

Незапамтено: Секој гостин на венчавката на Ким и Кание чини по 90.000 евра?!

Не е тајна дека Кание Вест сака од својата венчавка со Ким Кардашијан да направи спектакл на годината, а колку се тие подготвени да одвојат за таа цел,...

ШоуБиз | Нема коментари

Се појави порно видеото на Путин: Врел секс на рускиот лидер и обвинителката на Крим

Се појави порно видеото на Путин: Врел секс на рускиот лидер и обвинителката на Крим

Во Русија се дигна голема прашина во врска со откривањето на интимата на Владимир Путин и Наталија Поклонскаја, па се трага по кривецот кој го обелодени...

ШоуБиз | Нема коментари

Ким Крдашијан во бел фустан во храмот – вовед во венчавката

Ким Крдашијан во бел фустан во храмот – вовед во венчавката

Ѕвездата на ријалити шоуто одмара на Тајланд заедно со селото семејство Кардашијан – Џенер. Ким Кардашијан (33) на Тајланд сними и сцени за ријалити...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk