← НАЗАД НА БОЗА
Сепак нешто фали во бракот на Ким! Дознајте што е тоа:)

Сепак нешто фали во бракот на Ким! Дознајте што е тоа:)

Старлетата Ким Кардашијан се омажи. Имаше гламурозна свадба, потоа замина на луксузен меден месец на Карибите. Веднаш по враќањето таа и нејзиниот...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk