← НАЗАД НА БОЗА
Памела Андерсон: Скроз гола во најновата фотосесија!

Памела Андерсон: Скроз гола во најновата фотосесија!

Експлицитните фотографии со модна нота докажаа дека Памела сеуште ја држи титулата на “најсекси” тело во Холивуд! Дека сеуште има совршено, фатално...

ШоуБиз | Нема коментари

Патетика: Џастин Бибер го имитира Џејмс Дин!

Патетика: Џастин Бибер го имитира Џејмс Дин!

Младиот пеач позира инспириран од познатата фотографија на глумецот  Џејмс Дин. Сликата стана вирален хит на интернет. Познато е дека Џастин Бибер...

ШоуБиз | Нема коментари

Има 16 години и веќе е со три пластични операции!

Има 16 години и веќе е со три пластични операции!

Се шпекулира дека Кајли Џенер, најмладата сестра на Ким Кардашијан го средила носот, ги здебелила усните и ставила ботокс. Не е тајна дека сите од...

ШоуБиз | Нема коментари

Изгоре автобусот кој Мајли Сајрус го користеше за турнејата (Видео)

Изгоре автобусот кој Мајли Сајрус го користеше за турнејата (Видео)

21-годишната Мајли во моментов е на својата турнеја насловена како “Bangerz Tour”. Меѓутоа, на патот до новата дестинација, еден од нејзините автобуси се...

ШоуБиз | Нема коментари

Зарем мораше јавно да сподели што прави со својата вагина?

Зарем мораше јавно да сподели што прави со својата вагина?

Младата глумица Shailene Woodley ги открива своите тајни за убавина, кои многумина ќе шокираат. 22-годишната Shailene својата убавина им ја должи на некои необични,...

ШоуБиз | Нема коментари

Кејт Винслет: Леонардо Дикаприо е љубовта на мојот живот!

Кејт Винслет: Леонардо Дикаприо е љубовта на мојот живот!

Ако кажам поинаку, Леонардо немаше да ме пушти дури ни да преспијам кај него, а таму и живеам - низ смеење рече глумицата. Холивудската ѕвезда Кејт...

ШоуБиз | Нема коментари

Михаел Шумахер веќе десет недели во кома, шансите за закрепнување минимални?

Михаел Шумахер веќе десет недели во кома, шансите за закрепнување минимални?

Михаел Шумахер веќе десет недели се наоѓа во кома. Иако сите силно веруваат во неговото закрепнување, лекарите стануваат се позагрижени и даваат...

ШоуБиз | Нема коментари

Памела Андеросн  се соблече за Purple

Памела Андеросн се соблече за Purple

Памела Андеросн е повторно во виорот. Секси русокоста продолжува да биде неодолива и тоа го докажа со последната фотосесија за Purple. Секс бомбата...

ШоуБиз | Нема коментари

Карлеуша ги спреми градите за летово!

Карлеуша ги спреми градите за летово!

Пеачката во новиот костим за капење заблеска на друштвените мрежи кој и ги истакна големите гради и долгите нозе. Јелена Карлеуша, на големо почна да...

ШоуБиз | Нема коментари

Сестрата на Бритни се омажи

Сестрата на Бритни се омажи

Помалата сестра на пејачката Бритни Спирс, Џејми Лин Спирс, се омажи вчера во Њу Орлеанс за нејзиниот вереник Џејмс Вотсон. Џејми и Џејмс се заедно три...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk