Celebrity

Бибер подранил малку со спотов за Божиќ:)

Погледнете го новото музичко видео на Џастин Бибер за песната „Mistletoe“. Ова е всушност прв сингл на Бибер од деби албумот за Божиќ наречен „Under The Mistletoe“ кој се очекува да излезе на 1-ви Ноември. Видеото е дело на Роман Вајт и е снимено на улиците во Френклин, Тенеси.

Погледнете како снегот ѝ дава магија на оваа романтична љубовна приказна која е обработена во видеото на Џастин:

Напиши коментар