Категорија

Celebrity

Категорија

„Framing Britney Spears“ е новиот документарец за пејачката Бритни Спирс. Ова достигнување треба да покаже што се случувало зад сцената и како изгледала нејзината борба да застане на нозе. Знаеме дека Бритни изгуби многу oд својата лична автономија по хоспитализацијата и познатото шишање на ќелаво во 2008 година. Нејзиниот татко…

Измамникот успешно се претставил како sвездата на серијата Riverdale, Лили Рајнхарт, во интервју за списание. Списанието „Seventeen“ во петокот…