Категорија

Celebrity

Категорија

Американската пејачка Halsey, инаку склона кон драстични промени во изгледот, сега уште еднаш шокираше. Имено, пејачката им ја покажа на своите ТикТок следбеници долгата коса, а потоа и нејзиниот нов изглед со избричена глава. Подоцна сподели фотографии од својата нова фризура на Инстаграм, а на Твитер напиша дека е воодушевена…