Категорија

Celebrity

Категорија

Вистинската трансформација ги сруши сите рекорди на Инстаграм! Познатата музичка суперarвезда Били Ајлиш пред неколку дена ја освои Греми наградата за најдобра песна на годината, а потоа реши целосно да го смени имиџот! Имено, Били стана платинеста русокоса. View this post on Instagram A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)…