Категорија

Celebrity

Категорија

Познатата филмска дива започнува нов тренд. Мегasвездата на својот Инстаграм објави фотографија од кампањата од нејзината нова соработка со големиот продавач на чевли ДСВ. На фотографијата, пејачката позираше во црна мрежа, проѕирно одело, во комбинација со црн градник и сандали на платформа од нејзината нова колекција – JLO Џенифер Лопез.…