Celebrity

Бруки на сцена во кариерите на најпознатите:)

И познатите ѕвезди се обични луѓе кои грешат. Од нив секогаш го очекуваме најдоброто, очекуваме совршенство, но сепак, и тие некогаш можат да ја утнат работата. Навистина во повеќето случаи блескаат на сцената, но никогаш не се сигурни дека настапот ќе биде перфектен. Падови и фалшеви е најлошото сценарио што може да им се случи…

Кристина Агилера, Бритни Спирс, Мајкл Џексон, Кети Пери, Лејди Гага се махери во својата работа. На сцена блескаат, со гласот освојуваат, но… погледнете некои од најголемите бруки во нивната досегашна кариера.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wpqzukQJ1bU

Напиши коментар