← НАЗАД НА БОЗА

Џеј Ло и Енрике “уста на уста”!

Џеј Ло и Енрике “уста на уста”!
856 Читања

Латино заводницата и латино заводникот во тандем! Тие го снимија секси дуетот “Уста на уста”, а сега веќе го спремаат и видео записот за истиот.

Оваа песна ќе се најде на новиот албум на Енрике, кој треба да се појави на пазарот во ноември.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lR28vpxaeuI

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk