← НАЗАД НА БОЗА

И Енрике со видео за новиот сингл “I like how It Feels”!

И Енрике со видео за новиот сингл “I like how It Feels”!
745 Читања

Погледнете го одличното видео на Енрике Иглесиас за водечкиот сингл „I Like How It Feels“ на новиот албум кој е предвиден да излезе на 15-ти Ноември, оваа есен. Засега знаеме дека на албумот со сигурност ќе се најдат, токму оваа песна и соработката со Џенифер Лопез – „Mouth To Mouth“. На музичкото видео може да се забележи и Питбул.

Иако имаше бројни критики дека видеото е нискобуџетно и дека на него не се потрошило многу време, сепак оставаме на вас ексклузивно да видите што ни приредил Енрике овој пат и да пресудите:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk