Celebrity

И конечно! Спотот на Ријана е готов

И конечно излезе она што сите ние долго и со нетрпение го очекувавме, а околу кое имаше и доста шпекулации и најавувања.

Се работи за песната „We Found Love“ чиешто видео беше премиерно прикажано вчера. Видеото е снимено во Белфаст, Северна Ирска и ја прикажува страствената љубов помеѓу Ријана и нејзиното момче, боксерот и модел Дадли О’ Шонеси. Да повтоrиме само дека ова е водечкиот сингл од идниот албум на Ријана „Talk That Talk“ кој треба да се појави во јавност на 21-ви Ноември.

Ова видео е објавено на фан страната на Ријана, па видете и сами за какво видео се работи:

 

Напиши коментар