← НАЗАД НА БОЗА

Јас сум во потполн шок! Ова може само Македонец да го направи:))))

Јас сум во потполн шок! Ова може само Македонец да го направи:))))
9441 Читања

По гласовите од видеото се гледа дека станува збор за Македонец кој си купил кола и ја однел на перење. Но, нема да ви се верува дека всушност ова се инструкции за тоа како се пере Мерцедес. Страшно!

http://www.youtube.com/watch?v=KQzqQL86swY

5 коментари → “Јас сум во потполн шок! Ова може само Македонец да го направи:))))”


 1. SUFIJAN

  8 годинаи пред

  ovoj ne e makedonecc ovoj e rom


 2. Orginalen

  8 годинаи пред

  Samo cigan moze voa da go napravi!!!


 3. Stole

  8 годинаи пред

  kakov makedonec bre pa toa e guptin mangal hhahahahah


 4. Ljupco

  8 годинаи пред

  Cigan od Gege, kolata mu e zemena Rent a car od Italija pa se glupira


 5. Avanti

  8 годинаи пред

  Go znam covekov od Sutka e,go pamtam i mercedesot i tablickite

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk