Celebrity

Кели Кларксон го најави својот албум со ново видео

 Конечно стигна и премиерата на музичкото видео за новиот сингл на Кели Кларксон по име „Mr Know It All“. Овој сингл е водечки на идниот албум на Кели – „Stronger„ кој треба да излезе на 24-ти Октомври.

Видеото е доста едноставно, но кажува сè што е потребно и е доста професионално изработено. Текстот на песната е феноменален, а Кели изгледа одлично.

Еве го и музичкото видео:

Напиши коментар