Celebrity

Кели Роланд во екстра секси видео!

R&B ѕвездата Кели Роланд во целост ни ги покажува своите атрибути во најновото видео за синглот „Lay It On Me“, снимен заедно со Биг Шон. Светската премиера на видеото беше вчера, а само за неколку саати неколку илјади го прегледаа видеото на „VEVO“. Инаку, Кели е суперсекси во спотот, како што практично знае да биде секогаш.

Визуелните ефекти се снимени од британски моден фотограф, а режисер на видеото е Сара Четфилд.

Па, погледнете го и вие овој видео запис:

Напиши коментар