Celebrity

Навистина лошо! Кристина исфалшира на концертот во чест на Мајкл Џексон!

Се одржа и долго најавуваниот концерт во чест на покојниот Мајкл Џексон. На него настапија сите најавувани светски ѕвезди. Сите се потрудија и го дадоа максимумот од себе, но на некои од нив едноставно не им тргна. Дали стануваше збор за трема или нешто друго не се знае, но Кристина Агилера беше онаа која имаше најлоша изведба.

Таа ги разочара своите фанови најпрво со катастрофалната изведба, а потоа и со неуредниот изглед. Бушава коса, вишокот на килограми кои висеа на сите страни… Погледнете ги фотографиите од настапот на Кристина:

Напиши коментар