Celebrity

Никол со моќна балада и секси изглед

И Никол Шерзингер е во центарот на случувањата, овој пат со ново музичко видео за синглот „Try With Me“. Ова е и официјалниот водечки сингл од идното европско издание на нејзниот деби албум „Killer Love“.

Инаку, песната ги има сите состојки за да стане вистински хит. Само, простанува да се промовира на вистински начин.

Видеото е снимано во почетокот на месец октомври во една дождовна шума во Мексико, а Никол шета низ прекрасните предели, свири на пијано во едно езеро и се врти наоколку видно среќна и возбудена од убавините околу себе.

Погледнете го видеото за моќната балада:

http://www.youtube.com/watch?v=ICyakjv3lWU

Напиши коментар