Celebrity

Обезглавената Гага пее:)

Изминатиов викенд, фамозната Лејди Гага настапи во талент шоуто „Х-Фактор“, и изгледа доста се потрудила за настапот да не помине незабележано. Она што беше неверојатно на настапот е што Гага настапи со еден обезглавен леш кој во своите раца ја држи главата на Гага, а таа смирено си пее.

Ја пее најновата песна „Marry the Night“. Како сето тоа изгледа може да погледнете на следново видео:

Напиши коментар