Celebrity

Премногу брутален за во кино!

Третиот дел на хорор филмот „Хостел“ ќе биде објавен само на ДВД, бидејќи се смета дека е премногу брутален за да се покажува низ светските кина.

Со овие зборови филмот го опишуваат самите продуценти и затоа третиот дел, за разлика од првиот и вториот, ќе ги плаши гледачите само во нивните дневни соби.

Во третиот филм дејството се сели од Европа во Лас Вегас, а сè останато е исто како и претходно – група млади дечки се наоѓаат на мета на еден садистички убиец, кој овој пат ќе покаже „неверојатна креативност во мачењето на своите жртви“.

Режисер на „Хостел 3“ е Скот Спигел, а главните улоги ги играат Брајан Хелисеј, Кип Пард и Џон Хенсли.

Ова е трејлерот:

Напиши коментар