Celebrity

Селена Гомез со ново видео!

Девојката на Џастин Бибер, Селена Гомез премиерно го прикажа музичкото видео за својот најнов сингл „Hit the Lights“. Воедно ова е трет официјален сингл од нејзиниот последен албум „When the Sun Goes Down“. Останува уште да видиме како публиката ќе реагира на спотот.

Инаку, Селена со оваа песна настапи на овогодинешните „MTV EMA“ награди, каде истовремено беше и водителка.

Тука можете ексклузивно да погледнете како се снимаше спотот:

http://www.youtube.com/watch?v=NaRNnNM2Zoc

Напиши коментар