Celebrity

Шoн Пол со нов музички хит!

Денс ѕвездата од Јамајка, Шон Пол премиерно го прикажа своето музичко видео за песната „She Doesn’t Mind“, а ова воедно претставува  втор сингл од неговиот иден студиски албум, во неговата кариера петти. Првиот сингл „Got 2 Luv U“ доживеа огромен успех.

Албумот треба да излезе во февруари, 2012 година.

Погледнете:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_1nN16pV_pw

Напиши коментар