← НАЗАД НА БОЗА

Што успеа да покаже Лејди Гага во своето ново видео?

Што успеа да покаже Лејди Гага во своето ново видео?
921 Читања

Лејди Гага го снимаше своето ново видео за песната “ You and I”. За снимањето на спотот беа направени неколку модни филмови. Гага во еден дел од видеото се соблече, при што ги покажа новите тетоважи на своето тело.

Освен во вакво издание, Гага ќе ја видите и како балерина и како отелотворение на нимфа. Погледнете ги фотографиите од најновиот спот на Гага.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk