← НАЗАД НА БОЗА

Сталоне и Бугарските платеници

Сталоне и Бугарските платеници
978 Читања

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне пристигна во Бугарија каде ќе започне да го снима својот најнов филм “Платеници 2”.

Но, не е Сталоне единстевената Холивудска фаца која ќе се појави во овој филм. Во него добија улога и Арнолд Шварценегер, Брус Вилис и Чак Норис. Сите овие ѕвезди ќе снимаат во Бугарија.

За борбените сцени од овој филм Сталоне најави дека ќе бидат многу подобри од првиот дел на овој филм.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk