Celebrity

Таио Круз со ново видео посветено на мамурлукот

Таио Круз е повторно меѓу нас и спремен е да започне нова ера во музиката. Неговиот најнов албум ќе се најде низ сите продавници на 6-ти Декември, а ова што допрва ќе го видите е неговиот прв сингл од тој албум. Песната се вика „Hangover“ и е во соработка со Фло Рида.

Во музичкото видео се работи за домашна забава, која продолжува на јахта низ улиците на Лос Анџелес. Крајот е одличен и верувам, ќе се утепате од смеење.

Погледнете го видеото за синглот:

Напиши коментар