← НАЗАД НА БОЗА

Том Круз на адреналински тренинг

Том Круз на адреналински тренинг
1136 Читања

Том Круз се пронајде себе си. Деновиве актерот ужива во брзото возење на стари автомобили. Тоа го прави за потребите на новиот филм “One Shot”, кој треба да биде готов во 2013 година.

Знаеме дека тој е љубител на брзото возење и адреналинот, па нема сомнение дека одлично ќе се снајде со новата улога. Погледнете ги фотографиите од тренингот на Томи:

Еден коментар → “Том Круз на адреналински тренинг”


  1. Maja

    7 годинаи пред

    WOW!
    Ubav sajt, mi se dopaga sto ste vo tek vo sekoe slucuvanje kaj nas i vo svetot. A za Tomi nemam zborovi, edvaj go cekam noviot film.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk