← НАЗАД НА БОЗА

Топ 20 најжешки жени во 2011 година

Топ 20 најжешки жени во 2011 година
1258 Читања

Веќе се ближи крајот на годинава и време е да сумираме што беше најдобро во неа. Кога станува збор за убавите жени, не можевме да ја објавиме листата со најдобри 10, бидејќи овие жени заслужуваат да бидат видени. Ова е листата на 20-те најжешки жени.

Jessica Alba

 

Angelina Jolie

 

Adriana Lima

 

Monica Bellucci

 

Olga Kurylenko

 

Charlize Theron

 

Megan Fox

 

Eva Longoria

 

Eva Mendes

 

Kate Beckinsale

 

Scarlett Johansson

 

Jennifer Lopez

 

Alessandra Ambrosio

 

Halle Berry

 

Lindsay Lohan

 

Gisele Bundchen

 

Natalia Vodianova

 

Rihanna

 

Penelope Cruz

 

Keira Knightley

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk