Celebrity

Трудна а неверојатно секси! Пример за секоја трудница

Ново музичко видео за третиот сингл на Бијонсе „Countdown“ кој воедно претставува дел од последниот албум на Кралицата Б – „4“.

Песната е многу забавна и урбана, а клипот е инспириран од изгледот на Одри Хепберн. Во него, Бојонсе си го покажува своето заоблено стомаче, па целото видео изгледа доста оригинално и слатко.

Погледнете:

http://www.youtube.com/watch?v=gZtkovcn2B0

Напиши коментар