Celebrity

Заеднички настап на Бибер и Селена, а потоа … до бесвест:)

Ако сте вистински фан на Џастин Бибер тогаш вашето моментално место треба да биде Рио де Жанеиро, Бразил. Завчера, Бибер ги почести своите фанови со специјален гостин на концертот во Рио, а тоа беше ни помалку, ни повеќе, туку лично неговата девојка Селена Гомез.

Селена го испеа својот хит „Who Says“, а на половина на песната ѝ се придружи и Бибер. На крај, ја почестија публиката и со силна прегратка. А, што се случуваше по концертот, кога тие се враќаа од луда журка во раните утрински часови, можете да заклучите од фотките малку подолу. Иако, во Бразил треба да имаш 18 години за да пиеш алкохол, не верувам дека тоа важело за 17-годишната тинејџерска ѕвезда и неговата позната убавица…

Погледнете како вриштат обожавателите:

Напиши коментар