Celebrity

Bella конечно стана вампир во најновиот трејлер!

Bella се врати!

Откако во скоро половина од филмот „Breaking Dawn“ таа имаше комплицирана бременост, сега конечно ја премина границата на бесмртноста и си заработи вечен живот.

Во најновиот трејлер за „Breaking Dawn: Part 2“ Bella Swan станува вампир.

–          По 18 години обична девојка, конечно можам да блеснам, – е нејзината реплика.

Во комбинација со дрвени очи и бледа боја на тенот, Bella може да се види како го прегрнува Edward Cullen, кој ѝ вели:

–          Прекрасна си. Сега имаме иста температура!

Краткиот клип завршува со сцена во која Bella демне еден елен. Филмот треба премиерно да биде прикажан на 16-ти Ноември.

Еве го и тизер-трејлерот:

Напиши коментар