Celebrity

Чиј задник е главен во овој спот? :)

И секако, што да прави најпознатото семејство од реално шоу, освен да собира поени и да го привлекува вниманието на јавноста кон себе?

Се работи за најновото видео на „Notorious B.I.G“ за песната со наслов „Hipnotize“. Во него, се појавуваат сите три сестри Kardashian. Прекрасната старлета Kim лудува на еден брод, гордо си го покажува задникот и провоцира во својот добро препознатлив стил.

Спотот е снимен во Доминиканската Република.

Значи, дефинитивно ова семејство не се откажува од идејата да ги има на секое возможно место од планетава! Погледнете го видеото, кое Kim го поставила и на својот Твитер профил:

Напиши коментар