Celebrity

Експлицитна верзија на видеото на Џеј Зи и Кание Вест!

Погледнете ја светската премиера за музичкото видео на Џеј Зи и Кание Вест за песната „N*ggas in Paris“. Ова е најновиот сингл од заедничкиот албум на двајцата рапери со наслов „Watch the Throne“.

Засега оваа трака се наоѓа на 11-то место на фамозната листа на Билборд сајтот. Изгледа дека песната е оган и успех истовремено.

Погледнете го видеото:

Напиши коментар