Celebrity

Експлозија од секси движења и бои во новиот спот на Џеј Ло

Штотуку го прослави својот 43-ти роденден, на кој доби многу луксузни подароци. Па сега се реши и таа да им подари нешто на своите фанови. Џеј Ло го снимаше видео записот на песната Goin која е официјален саундтрак за филмот Step Up Revolution.

Оваа песна е направена во соработка со ФлоРајда. Погледнете го видео записот кој ќе предизвика големо задоволство од експлозија на секси движења и многу бои. Уживајте:

 

Напиши коментар