Free zone

Ким и Коко добија конкуренција

Атрактивната актерка Mariann Gavelo позираше во кратко црно фустанче за време на холивудската премиера на филмот “Casa de mi Padre”.

Не можеше, а да не се забележи колку нејзиниот задник потсетува на оној на Ким и на Коко. Па и Џенифер Лопез би можело да ја ставиме во исти кош. Сепак имаат и нешто заедничко, а тоа е латино потеклото.

Ова е не многу позната, млада актерка на која и се предвидува блексава кариера, а задникот во тоа сигурно нема да и одмогне. Еве за мажите и некој филм во кој таа имаше улога: серијалот “Always Sunny in Philadelphia” и “Pretend time”.

Напиши коментар