Celebrity

Најновиот спот на Ријана за синглот ‘Diamonds’

55 минути по полноќ, Ријана на јавноста и го претстави спотот за песната ‘Diamonds’.

Првиот сингл на албумот Unapologetic, кој излегува на 19 ноември својот видео запис го доби денес. Спотот е во режија на Ентони Медлер, со кој пејачката соработувала на спотовите Disturbia и Only Girl In The World.

Погледнете го спотот!

Напиши коментар