Celebrity

Ништо не може да го исплаши Шварци

После долга пауза од филмската кариера, поранешниот гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер повторно ќе го видиме на големото платно.

Објавен е трејлерот за  најновиот филм на Шварци, во кој тој ја има улогата на шерифот Реј Овенс. Филмот кој наскоро ќе може да го погледнеме е насловен “The Last Stand”.

Како и секогаш, Шварци ја има улогата во акција каде не се плаши од ништо. Овој пат тој се соочува со еден нарко криминалец, кој го спречува да ја напушти Америка и успешно го носи пред полицијата.

Напиши коментар