Celebrity

Ноел ја соблече Миша Бартон

Пејачот Ноел Галагер го снимаше видео записот за песната “Everybody’s On The Run”, во кој се појавува убавата актерка, Миша Бартон и тоа само во долна облека.

Ноел во спотот е таксист, кој случајно со вратата го повлекува фустанот на Миша по што ја остава по долна облека на среде улица.

Погледнете како изгледа спотот:

Напиши коментар