Celebrity

Нов трејлер за човекот-пајак

Објавен е трет по ред трејлер за најновиот филм за човекот-пајак.

Во новиот трејлер за филмот „Спајдермен“, нашиот јунак патролира по улиците на Њујорк во раните утрински часови, се бори со многу моќни непријатели, како и со своето алтер его Гуштерот. Сето тоа го прави со цел конечно да ја открие вистината за себе си и да ги пронајде своите родители.

Главните улоги во филмот на Mark Weber ги играат Andrew Garfield и Emma Stone.

Задолжително погледнете го трејлерот на филмот кој се очекува да пристигне во светските кина на 5-ти Јули, ова лето:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mltSn8uWRB0

Напиши коментар