← НАЗАД НА БОЗА

Погледнете го трејлерот на ултра смешниот Kevin James

Погледнете го трејлерот на ултра смешниот Kevin James
507 Читања

На 12ти октомври е закажана премиерата на комедијата Here Comes the Boomво во која глуми познатиот глумец Kevin James.

Kevin James досега успешно ги глуми своите хумуристични улоги и е доста омилен кај фановите на комедијата.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk