← НАЗАД НА БОЗА

Продолжение на Спајдермен

Продолжение на Спајдермен
817 Читања

Возбудливи вести за сите фанови на суперхеројот: Ендру Гарфилд официјално ќе ја репризира улогата на Спајдермен во продолжението на истоимениот филм.

Ема Стоун е исто така во преговори за да се појави во продолжението на овој блокбастер.

Работата на филмот би требало да започне на почетокот на 2013 година, а филмот треба да излезе во 3Д.

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk