Celebrity

Прв трејлер за новиот James Bond филм!

Погледнете го првиот трејлер за остварувањето на режисерот Sam Mendes со агентот 007.

Daniel Craig ја репризира својата улога на James Bond во филмот со наслов „Skyfall“, а остварувањето ќе може да се погледне во кината кон крајот на оваа година, односно на 9-ти Ноември.

Студиото „Sony“ официјално го објави првиот трејлер за филмот, кој за жал, не открива многу детаљи за самиот заплет на дејството, но во секој случај, ветува вистинска „Вond“ акција. Барем знаеме дека може да очекуваме уште едно уживање со авантурите на најпознатиот агент на сите времиња.

Погледнете и уверете се сами што ни носи 23-тата авантура на James Bond:

Напиши коментар